En İyi Kırışıklık Kremi Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?
15 Mayıs 2024

En İyi Kırışıklık Kremi Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

En iyi kırışıklık kremi, yaş ilerledikçe vücutta kolajen azalması başlar ve azalma sonucu kırışıklıklar meydana gelir. Kırışıklık özellikle göz çevresi, boyun bölgesi, dudak kenarı ve alın bölgesinde görülür. Özellikle göz ve alın çevresinde oluşan kırışıklıklar oldukça can sıkıcı olabilir. Kırışıklıkların görünümü azaltmak amacıyla bazı önlemler alınabilir.

En iyi kırışıklık kremi çeşitleri

Kiehls kırışıklık kremi: Soya ve kestane özü içeren krem cildin güçlendirici yapıya sahiptir. Cildin yoğunlaşarak sıkı bir görünüm kazanmasına yardımcı olan krem, turunç ve meyve özleriyle zenginleştirilmiştir. Zaman içinde cildin sıkılığı bazı etkenlere bağlı olarak azalır ve kırışıklıklar bu nedenle ortaya çıkar. Kırışıklık kreminin hafif bir formülü vardır, içeriğinde E ve C vitaminleri içerir. Cildi canlandırmak, nemlendirmek için ideal bir kremdir. Cilde sürüldüğünde cilt tarafından kolaylıkla emilir. Cildin yorgun görünümünü giderir.

Estee lauder perfectionist wrinklw lifting/firming serum: Serum cildin güçlülüğünü arttırarak, cildin kısa sürede toparlanmasına yardımcı olur. Cildin yenilenmesine yardımcı olur. Serum sabah akşam olmak üzere günde iki defa uygulanır. Cilt temizlendikten ve kurulandıktan sonra uygulanmalıdır. Tüm cilt tipleri için uyumlu bir kırışıklık kremidir.

Yves rocher kırışık karşıtı sıkılaştırıcı gündüz kremi: En iyi kırışıklık kremi çeşitleri arasında yer alır. Yaşam bitkisi teknolojisi sayesinde elde eidlmiş olan krem, koruyucu ve dolgunlaştırıcı etkiye sahiptir. Kullanıma başlandığı andan itibaren cilt üzerinde yaratmış olduğu olumlu etkiler fark edilebilir. İçeriğindeki bileşenler cilt tarafından kolaylıkla emilerek derinlere nüfus eder. Tüm cilt tipleri kullanabilir. Cilt hücrelerini yeniler ve cilt bakımı sağlar. Krem gece kremleriyle birlikte kullanım için uygundur. Kırışıklıkların derinliğini azaltır.

Avene eluage creme: Cildi güçlendiren, pürüzlü görünümü gideren ve cildi besleyen özellikte olan kremi bütün ciltler kullanabilir. Kullanmadan önce cilt makyajdan temizlenmeli ve krem temiz cilde uygulanmalıdır. Gece yatarken her gün yüz ve boyun bölgesine uygulanabilir. Hassas ciltler gün aşırı uygulayabilir.

Babe anti-wrinkle lifting cream: Kuru ve karma cilt tipi için uygun olan kırışıklık kremi yaşlanmaya bağlı gelişebilecek derideki sorunları giderir. Güneş ışınların koruyucu etkisi vardır. Güneş ışınları zamanla ciltte hasarların oluşmasına neden olur. Bu sorunlara karşı kullanılabilir. Yeni oluşmaya başlayan kırışıklıklar üzerinde oldukça etkilidir. Cildi sıkılık, parlaklık ve canlılık kazandırır. Cildi nemlendirerek kurumaya karşı korur. Cilde hafif hareketlerle masaj yapılarak uygulanır. Güneşe çıkılacaksa, çıkmadan 20 dakika önce cilde sürülerek çıkılmalıdır. Bu sayede güneş ışınlarına karşı cildi korur.

Cosmed revolution wrinkle repair crem: Çoğu kişinin tercih ettiği en iyi kırışıklık kremi çeşitleri arasında yer alır. Cilt derinlemesine temizlenerek kurulanır. Ardından cilde tonik uygulanarak cilt pamukla silinir. Ardından krem hafif hareketlerle cilde uygulanır. Yüz ve boyun bölgesi için etkili bir kırışıklık kremidir.

Deborah dermolab kırışıklık dolduran jel krem: Kırışıklık haricinde cildi destekleyici etkisi de bulunmaktadır. Ciltte kullanımdan sonra derin çizgilerin dolmasını sağlar. İçeriği sayesinde elastin ve kolajen liflerini destekleyici etkisi vardır, yine içeriği cilt sarkmalarını önler.

Ellezza salyangoz özlü kırışıklık kremi: Cildi yenileme özelliğiyle kırışıklıkların önüne geçer. Cildi gerginleştiren salyangoz özlü krem çok fazla tercih edilen kırışıklık kremlerinden biridir.

O3 ozone kremi: Yine kırışıkları önleme özelliği vardır. Vücutta neredeyse her bölge için kullanıma uygundur. Düzenli kullanıldığında kırışıklıkları doldurarak görünümlerini azaltır.

Biotherm kırışıklık giderici krem: Yüz ve göz çevresinde meydana gelen kırışıklıklar için etkili olan krem, kırışıklıklar için oldukça faydalı etkiye sahiptir. Düzenli kullanıldığında kırışıklıklarda gözle görülür fark yaratır.

En İyi Kırışıklık Kremi Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni