Göz Altı Kırışıklıkları İbrahim Saraçoğlu
15 Mayıs 2024

Göz Altı Kırışıklıkları İbrahim Saraçoğlu

Gözaltı kırışıklıkları İbrahim Saraçoğlu, İbrahim Saraçoğlu, sağlıklı yaşam sürmek ve yaşanan hastalıkların doğal yollarla tedavi edilmesine yardımcı olan kürler hakkında her fırsatta açıklama yapmaktadır. İbrahim Saraçoğlu yılardır bitkiler üzerinde araştırmalar yapmakta ve hazırlamış olduğu kürlerde bitkilerin içerisinde bulunan maddeleri göz önünde bulundurmaktadır. Bitkilerin doğru seçilmesi, doğru şekilde kurallara uygun olarak hazırlanması ve kullanımının doğru olması sebebiyle kullanılan bitkiden fayda sağlamak mümkündür. Aksi halde birçok yan etkiye ve sağlık sorununa maruz kalınabilir.

Gözaltı kırışıklıkları İbrahim Saraçoğlu kürü
  • 1 tatlı kaşığı nar çekirdeği yağı
  • 1 tatlı kaşığı ardıç yağı
  • 1 tatlı kaşığı avokado içi
Hazırlanışı: Gözaltı kırışıklıkları İbrahim Saraçoğlu kürünü hazırlamak için öncelikle avokadonun olgun olması gerekir. Avokado E ve B vitaminleri bakımından zengin içeriğe sahiptir. Beraberinde vücut için pek çok faydası olan diğer vitaminler ve mineraller bakımından zengindir. Kürde kullanılacak nar çekirdeği yağı da aynı şekilde birçok sağlık sorununa karşı kullanılabilir. Özellikle kadınlarda östrojen hormonunu arttırdığı bilinmektedir. Olgun avokado içi ufak bir kâsenin içine alınarak iyice ezilir. Üzerine nar çekirdeği yağı ve ardıç yağı eklenip krem kıvamı alana kadar karıştırılır. Elde edilen krem, gözaltında oluşan kırışıklıklar, torbalar, ince çizgiler için oldukça faydalı olur. Krem yapımında kullanılan malzemelerin içeriğinde bulunan bileşenler sayesinde krem kullanılmaya başladığı andan itibaren canlı ve pürüzsüz gözaltına sahip olunabilir.

Gözaltı kırışıklıkları için krem kullanımında İbrahim Saraçoğu, krem kullanmadan önce cildin makyajdan arındırılmasını belirtmektedir. Hassas ciltler içinde uygun olan krem gözaltı haricinde tüm cilt için kullanılabilir. Tercihen gece yatarken cilde sürülebilir. Sabah kalkıldığında cilt ılık suyla yıkanarak temizlenebilir.

Göz Altı Kırışıklıkları İbrahim Saraçoğlu Yorumları

soru

fikriye altuntas

16 Mayıs 2024 Perşembe

kirisiklar hemen gidiyormu

Cevap yaz
cevap

Eryalçın

16 Mayıs 2024 Perşembe

Fikriye Hanım, makalede belirtilen kür yerine tıbbi bir ilaç bile kırışıklıkların hemen ortadan kalkmasını sağlayamaz. Ancak uygulanan bu kür sürekli olarak uygulanırsa ve bu şekilde süreklilik sağlanırsa bir süre sonra etkilerini görmeye başlarsınız.

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni