Diadermine Kırışıklık Kremi Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?
15 Mayıs 2024

Diadermine Kırışıklık Kremi Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Diadermine kırışıklık kremi; 5 tip kolajen aktifleştirici içermektedir ve ultra nemlendirici özelliği sayesinde 24 saat boyunca yoğun nemlendirme sağlamaktadır. Cildiniz zamanla doğal sıkılığını, pürüzsüzlüğünü ve elastikiyetini psikolojik ve dış etkenlere bağlı olarak gözle görülür şekilde kaybetmektedir. Özellikle hava kirliliği ve güneşin zararlı ışınlarından dolayı cilt zamanla matlaşır. Bu nedenle cildiniz daha soluk görünüme sahip olur ve kusurlar cildinizin genç görünmesini engellemektedir. Cildin genç, canlı ve sağlıklı görünmesi için cilt bakımlarını düzenli olarak uygulamanız, kısa zamanda cildinizin sağlıklı bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır.

Bu ürünlerden biri olan Diadermine kırışıklık kremi sayesinde cildiniz daha pürüzsüz, aydınlık ve beslenmiş bir cilde sahip olmanızı sağlayarak, cildinizi yenilemektedir.

Diadermine kırışıklık kremi formülünde neler vardır

110 damla gelişmiş gençlik konsantresi ve 11 güçlü kırışıklık karşıtı maddeden oluşmaktadır. Bunlar nelerdir; Pro-Kolajen, Hiyalüronik Asit, 3 Vitamin, (E, F, B5), 2 Protein, 2 Amino Asit'ten meydana gelmektedir.

İçeriğindeki maddeler sebebi ile cildi daha pürüzsüz, canlı ve renk açısından eşit bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. Daha sıkı bir cilt hissi için elastikiyetin ve kolajen yapının desteklenmesine yardımcı olmaktadır. Sürüldüğü ilk günden itibaren cildinizin yenilenmiş ve canlanmış hissedersiniz. Kırışıklıkları ve yaşlanma etkilerini en aza indirgemektedir.

Diadermine kırışıklık kremi; 30 yaş üstü için kullanılması gereken bir kremdir. Krem cam bir kavanoz içerisinde ve pembe renkte olan bir kremdir. Kokusu çok hoş olan bir krem olup size çok hoş bir koku verecektir. Cilt bakımındaki yüksek talebi karşılayan ve çok özel bir kremdir. Diadermine kırışıklık kremi, düzenli olarak kullanıldığı zaman cilde inanılmaz yumuşaklık, parlaklık ve canlılık kazandıracaktır. Aynı zamanda kırışık bölgelerin tamamını doldurarak botoks etkisi yapmaktadır.

Diadermine kırışıklık kremi kullanımı

Cildinizi, cildinize uygun temizleyiciler ile temizleyip, tonik uyguladıktan sonra Diadermine kırışıklık kremini hafif dairesel hareketler ile masaj yaparak cildinize uygulayabilirsiniz. Yüzünüze masaj yaparak uygulamanız, kan dolaşımını hızlandıracak ve sağlıklı, pembe bir görünüm almasını sağlayacaktır. Diadermine kırışıklık kremini sabah ve akşam düzenli olarak cildinize uygulayabilirsiniz. Kısa zamanda cildinizdeki farklılıklara sizde tanık olacaksınız. Cildiniz sıkılaşacak, pürüzsüzleşecek ve çok daha sağlıklı bir görünüm elde edeceksiniz.

Diadermine Kırışıklık Kremi Yorumları

soru

Candan GÖKSU

07 Nisan 2024 Pazar

Ben bu kremi siparis etmek istiyorum nasil edebilirim acaba

Cevap yaz
cevap

Peyami

07 Nisan 2024 Pazar

Merhaba Candan Hanım, site üzerinden satış yapılmamaktadır. Bunun için isterseniz size en yakın olan eczaneye giderek buradan gerekli temini sağlayabilirsiniz.

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni